ventusTAX.pl

Redukcja ZUS

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą dłużej niż 2 lata (czego Ci serdecznie gratulujemy!!) jesteś zobowiązany do odprowadzania składek do ZUS w łącznej wysokości co najmniej 1109,89 (bez dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego) lub 1172,56 (z ubezpieczeniem chorobowym).

Jeśli uważasz,

  • że te kwoty są za wysokie,
  • że znacząco obciążają Twój budżet,
  • że byłbyś w stanie wykorzystać je lepiej (inaczej) niż Zakład Ubezpieczeń Społecznych

to dobrze trafiłeś!

Zespół biura rachunkowego VentusTAX przygotował rozwiązanie, które zapewni Ci:

OSZCZĘDNOŚCI

rzędu kilku tysięcy złotych rocznie, radykalnie zredukujemy wysokość Twoich wpłat do ZUS

PEWNOŚĆ

Twoja Firma pozostanie w Polsce, unikniesz więc wszelkich ryzyk związanych z przenoszeniem działalności za granicę. Przede wszystkim ryzyka wynikającego z możliwości zastosowania art. 199a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa (t.j. Dz.U. z 2005r. nr 8, poz. 60 z późniejszymi zmianami) oraz art. 83 par. 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami. W praktyce oznacza to, że jeśli przeniesiesz działalność poza granicę Polski w celu uniknięcia płacenia składek, grozi Ci zarzut fikcyjnego wykonywania pracy. W konsekwencji narażasz się na konieczność zapłaty zaległych składek za 5 lat! Co wraz z odsetkami stanowi kwotę ponad 60 000 złotych.

Czy jesteś gotowy na takie ryzyko? Decydując się na współpracę z nami możesz go uniknąć!

SPOKÓJ

Nie uciekaj w szarą strefę! Nie ryzykuj przenoszenia Firmy za granicę. Nie skazuj się na myśl o konsekwencjach na wypadek „powinięcia się nogi”.
Zachowaj prawo do korzystania ze świadczeń służby zdrowia, nabywaj prawa emerytalne i rentowe. Wszystko to da Ci święty spokój, który jest bezcenny

ZADOWOLENIE

nie musisz:

  • płacić bardzo wysokich składek
  • uciekać w szarą strefę
  • przenosić firmy za granicę i obawiać się utraty świadczeń


możesz:

  • legalnie wykonywać swoją działalność
  • skupić się na rozwoju Firmy
  • wykorzystywać zaoszczędzone pieniądze na dowolny cel.


Jeśli chciałbyś poznać szczegóły naszego rozwiązania i dowiedzieć się ile dokładnie możesz zaoszczędzić umów się z naszym doradcą., który w profesjonalny i przejrzysty sposób przedstawi Ci naszą ofertę i obliczy Twoje oszczędności. Taka konsultacja jest darmowa i nie zobowiązuje Cię do niczego.

Zapraszamy do kontaktu: info@ventusTAX.pl / 660 450 881

Cennik Redukcja składek ZUS