ventusTAX.pl

O firmie

Na rynku funkcjonujemy od 2007 roku, początkowo działalność prowadzaliśmy w formie Spółki Cywilnej, w 2011 nastąpiło przekształcenie w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Doskonale znamy bolączki i codzienne wyzwania przed jakimi stoją przedsiębiorcy w Polsce. Doświadczenie zdobywaliśmy przez wiele lat, prowadząc indywidualne działalności gospodarcze oraz przechodząc kolejne stopnie rozwoju naszej spółki. Potrafimy świetnie zrozumieć potrzeby przedsiębiorstwa na każdym etapie rozwoju.

Wiemy, że pierwszy krok jest najtrudniejszy – i potrafimy pomóc w jego postawieniu.

Wiemy, że im dalej w las, tym więcej drzew – i potrafimy uczynić wędrówkę przez gąszcz przepisów oraz ograniczeń bezstresową i komfortową.

Wiemy, że prowadzenie biznesu w Polsce to jak spacer podczas burzy – i potrafimy być partnerem, który poda Ci parasol.

Od zawsze stawiamy na partnerskie relacje z naszymi Klientami i współpracownikami. Wychodzimy z założenia, że każdy z naszych Klientów zasługuje na obsługę na najwyższym poziomie. Każda z firm, z którą współpracujemy, jest dla nas klientem kluczowym.

Biuro rachunkowe VentusTAX oferuje Ci wiedzę i kompetencję zgranego zespołu – przedsiębiorców, księgowych i prawników z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym możesz skupić się na prowadzeniu działalności gospodarczej – my zajmiemy się całą reszta. Działamy jak filtr, który chroni Twój czas, pieniądze i samopoczucie przed wpływem „środowiska prowadzenia biznesu w Polsce”. Gwarantujemy, że Twoje sprawy prowadzić będziemy z maksymalną starannością i dbałością. Zapraszam do zapoznania się z naszą Ofertą.

VentusTAX został stworzony przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Księgowość to nie wszystko...

Cennik Redukcja składek ZUS